logo CRM МоїТуристи
Чому вам потрібні МоїТуристи
Турсканер
Суперпошук турів
Ціни
Всього від 450 грн в місяць
ua
ru
Вхід

CRM для великих агенцій та мереж

Серед наших клієнтів є великі компанії з сотнями офісів і десятками менеджерів в одному офісі. Найчастіше в таких турфірмах використовується додаткове програмне забезпечення для ведення бухгалтерії, кол-центру, управління сайтом, і воно вимагає інтеграції з CRM-системою. Є також вузькоспеціалізовані компанії з продажу авіаквитків, з в'їзного туризму, з медичного, корпоративного туризму та інші.

Можливості «МоїхТуристів» були розширені під потреби таких великих і спеціалізованих клієнтів. Але з метою залишити програму простою для освоєння і використання, ми не включаємо ці функції за замовчуванням для всіх клієнтів.

Приховані можливості

—  Автоматизація кількох офісів турфірми, іноді в різних регіонах.
—  Робота компанії одночасно від декількох юридичних осіб, ІП, СПД (скоро).
—  Види продажів і сценарії роботи над замовленнями іноді вимагають зміни.
—  Інтеграція з call-center.
—  Автоматичне додавання замовлень в CRM з будь-якого джерела, та ін.

Це тільки деякі з функцій, що недоступні в базовій версії. Зв'яжіться з нами і розкажіть про ваші потреби. Ми включимо відповідні функції в ваш обліковий запис.

Встановлення CRM

Встановлення CRM «МоїТуристи» на ваш сервер

До вартості ліцензії, яка в даному випадку оплачується лише один раз, додаються витрати на системне адміністрування, оренду власного сервера, а також робота по оновленню версій програми на вашому сервері. Це більш затратно, ніж використання хмарного рішення. Але якщо ви велика і системна компанія, то це може бути правильним рішенням. Витрати можуть бути виправданими також для мереж агентств, об'єднаних франшизою.

Додаткові функції

Доопрацювання програми під ваші бізнес-процеси

Якщо вам потрібні функції, яких немає в «МоїхТуристах», ми можемо розробити для вас індивідуальну версію CRM-системи. Наприклад, зробити інтеграцію з існуючим програмним забезпеченням і системою авторизації менеджерів, підготувати white label рішення для мережі агентств і інше. Спільно з вашими фахівцями ми проведемо аналіз бізнес-процесів, напишемо і узгодимо технічне завдання і розробимо вашу індивідуальну версію CRM.

sale

Використовуйте систему безкоштовно три дні, а ми допоможемо вивчити всі її переваги

Поїхали!

Реєструючись, ви приймаєте угоду з користувачем та політику конфіденційності Ви вже маєте аккаунт?

 


Нагадати пароль?
Реєстрація